חייגו עכשיו: 0547575132

אודות

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

אמת – משרד חקירות פרטיות

אמת חקירות כי מגיע לכם לדעת את האמת!

פנו אלינו 054-7575132 ייעוץ חינם!!

משרד "אמת חקירות" הינו משרד חקירות קטן, איכותי ודינאמי המבצע חקירות אזרחיות בארץ ובחו"ל, עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. המשרד מורשה על ידי משרד המשפטים.

 

משרד החקירות "אמת חקירות", הוקם ומנוהל ע"י רונן חגי, חוקר פרטי מקצועי ששירת כ-12 שנה ביחידת מודיעינית, מסווגת של משטרת ישראל, בתפקידים מבצעיים ופיקודיים כאחד. לאחר פרישתו מהחיל, התמקצע בעולם החקירות והמודיעין האזרחי וצבר ניסיון רב בתחום.

משרד החקירות "אמת חקירות" מפעיל צוות חוקרים פרטים אמין, מיומן ומקצועי, כל אחד בתחומו הוא, הנבחרים בקפידה ע"י מנהל המשרד, רובם ככולם יוצאי יחידות מיוחדות של משטרת ישראל, צה"ל ושרותי הביטחון, על מנת לקדם את החקירה ולהשיג את התוצאות הטובות והמהימנות ביותר ללקוח, וכל זאת במסגרת התקציב והזמן שהוגדרו.

תחום החקירות והמעקבים הינו דינאמי באופיו. ב"אמת חקירות" מקפידים להתעדכן ללא הרף בחידושים בתחום על מנת להביא ללקוח את הפתרונות המעודכנים והיצירתיים ביותר ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר בחקירה.

ערכי "אמת חקירות" מבוססים על אמינות, מקצועיות ושמירה על דיסקרטיות מוחלטת תוך כדי שמירה על אינטרס הלקוח. בנוסף אנו שמים דגש רב על תודעת שירות גבוהה. למעשה, שיטת העבודה שלנו גורסת כי הלקוח יהיה מעורב בתכנון העבודה, אופן ביצועה ומעודכן, עפ"י בקשתו, במהלך העבודה, כל זאת על מנת לספק שרות מקצועי וקבלת החלטות משותפת בזמן אמת.

אתר הבית של רונן חגי אמת חקירות אסף עבורכם מגוון של טיפים,כתבות יומנו של החוקר העוסקים בתחומים במבוקשים ביותר ביותר בענף חקירות הפרטיות. עוד תוכלו למצוא אצלנו באתר כתבות וטיפים על: מצלמות נסתרות, מעקבים ובגידה, חוקר פרטי – החוק משרד המשפטים, חקירות תחת כיסוי, חוקרים מקצועים, חקירות וגירושין מזונות הקטנה והגדלה, בדיקת פוליגרף, עורך דין בשילוב טכנאי מחשבים, פיקוח על ילדים אלכוהל וסמים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני