חייגו עכשיו: 0547575132

איתור אנשים

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

חקירה לאיתור חייבים או אנשים שברצונך למצוא. החקירה כוללת פרטים אישיים, מקום עבודה, כתובות ועוד.

איתור אנשים
פתאום קם אדם, ופשוט נעלם. זה יכול להיות מישהו שחייב לכם כסף, קרוב משפחה שפשוט לא נמצא, חבר ילדות או בעל ירושה שאינו מודע אליה. המשטרה לא עוסקת ברוב אלה, וגם אם כן – החקירה עלולה להימשך שנים. איתור אנשים הוא ללא ספק עניין שראוי להפנות אל חוקר פרטי בעל התמחות מוכחת של איתור נעלמים. אמת חקירות הוא משרד חוקר פרטי במרכז הארץ, אך אנו יודעים לאתר אנשים בכל מקום בעולם. לרשותנו עומדים כל הידע, הציוד והקשרים הנדרשים לצורך חקירות פרטיות שמצליחות להשיג איתור אנשים בכל מקום על גבי הגלובוס. אנו נאתר את האדם המבוקש ונעביר אליכם תיק מסודר ובו כל הדרכים ליצירת קשר עמו: מספרי טלפון, כתובות מייל, כתובות אישיות ועוד.

איתור ופיקוח על ילדים ונוער
לעתים האדם אותו מבקש הלקוח לאתר הוא קטין, ואז מדובר בסיפור אחר לגמרי. המשטרה, כמובן, היא כתובת ראויה לפנות אליה, אך פנייה לחוקר פרטי מומחה בשירות של איתור אנשים יכולה לקדם את החקירה באינפורמציה ובזמן.

איתור ילדים קטנים
משקל רב ניתן לילדים נעדרים מתחת לגיל 13, כיוון שבגיל זה אין להם כישורי הישרדות גבוהים וגורם הסיכון הוא גדול ומשמעותי יותר. בכל סוג של חקירה, יטרח החוקר לעשות עבודה מקדימה שתהווה רקע לחקירה. העבודה תכלול הכרות עם חבריו של הקטין, מצב כלכלי ומשפחתי של משפחתו, מצבו בלימודים ועוד.

איתור ילדים חטופים
אחת הסיטואציות הקשות בסוגיית איתור נעלמים, היא חטיפת הילד בידי אחד ההורים. סיטואציה כזו מתרחשת לרוב כאשר הזוג נמצא בתהליך גירושים קשים ו/או לאחר החלטת משמורת. במקרה זה על חוקר פרטי להפעיל את קשריו גם בחו"ל ולהשתמש בכוח אדם רב, ולכן חשוב לפנות אל משרד חקירות שאינו רק מיומן, בעל ניסיון ומקצועי, אלא גם בעל קשרים מוכחים וכוח אדם מספק לטובת חקירה סבוכה וקשה. חוקר פרטי בתל אביב, לדוגמה, חייב להיות בעל קשרים גם בירושלים, ניו יורק או קניה.

פעולות הנעשות בתחילת חקירה
חקירה ראשונית מתחילה בבדיקת אלמנטים בסיסיים שיש בידם לספק מידע באשר להימצאות הילד/ הנער. אחד האמצעים הבולטים הוא בדיקת חשבונות הטלפון, לשם בירור מעמיק למקור השיחות בזמנים קריטיים להיעדרות. מקור נוסף הוא חברים הקרובים לילד, שיכולים לספק מידע בנושא.
קרובי משפחה שמתגוררים מחוץ לעיר או בעלי קשרים מיוחדים לילד, יכולים אף הם לסייע וכדאי לבדוק עימם האם הילד יצר קשר בתקופה זו. אפשרות בדיקה נוספת היא אדם עמו יש לילד קשר רומנטי. במקביל יותקן על הטלפון איתור שיחות נכנסות, למקרה בו הילד/ הנער יצור קשר אך לא יספק מידע לגבי דבר המצאו. מורים אף הם יכולים לספק מידע רלוונטי ומקיף על הילד ואופיו. כל מידע, ולו הקטן ביותר, יכול לשפור אור על המקרה ולאפשר סיכוי גבוה יותר של איתור נעלמים, בין אם הם ילדים, נערים או מבוגרים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני