חייגו עכשיו: 0547575132

בלש פרטי בגידות

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

כאשר מדברים על בלש פרטי בגידות הם אחד הנושאים העיקריים בהם החוקרים עוסקים. בגידה היא דבר אשר מעיב על היחסים בצורה משמעותית וכאשר עולה החשד כי בן או בת הזוג בוגד – היחסים לא חוזרים למסלול עד אשר האמת תצא לאור. החשד מחלחל לכל רגע, לכל שיחה ולכל מחשבה. קרוב לוודאי שדעתכם לא תנוח עד אשר תחקרו את הנושא לעומק. 

מרביתנו לא מוכשרים בעבודות בילוש כאלו או אחרות לכן במידה ותנסו לעשות זאת בעצמכם – קרוב לוודאי שהניסיון יעלה בתוהו. כמו במקרים אחרים בחיים – מה שלא ניתן לעשות בכוחות עצמנו ניתן להפנות למומחה בתחום אשר יעשה בשבילנו את העבודה.

איך מוצאים בלש פרטי בגידות ?

מבדיקה זריזה של דפי האינטרנט וודאי תוכלו למצוא מספר נותני שירות בתחום החקירות. כיצד תבחרו בחוקר פרטי בגידות ? הנה מספר דברים שיש לשים אליהם לב :

  • הכשרה וניסיון – מידת הניסיון של צוות החקירות היא קריטית. סוג ההכשרה שהם עברו ומידת הניסיון שלהם במקרים דומים תשפיע על איכות התוצאה הסופית ועל מהימנות המידע שהם יחשפו.
  • ציוד – יש לוודא כי חברת החקירות משתמשת בציוד חדיש ומתקדם המאפשר מעקב אחר שיחות טלפון, צילום מסך מחשב לצורך מעקב אחר התכתבויות, גישה לאימייל, מצלמות מעקב נסתרות וכדומה.
  • מחיר – וודאו כי הבלש הפרטי שלכם גובה את המחיר המקובל בשוק. לא כדאי ללכת על הצעה זולה בצורה מחשידה אך גם לא כדאי להוציא על השירות סכומי כסף מופקעים.

בלש פרטי בגידות – למציאת כל האמת ורק האמת

"אמת חקירות" מבצעים את עבודתם נאמנה במשך שנים ארוכות ומבטיחים להוציא את האמת לאור. על ידי שימוש בציוד חדיש ומתקדם, שירות לקוחות ברמה גבוהה המעודד מעורבות מלאה של הלקוח וצוות מיומן יוצא יחידות מיוחדות במשטרה וכוחות הביטחון – "אמת חקירות" ישמחו להעניק לכם שירות דיסקרטי ומקצועי אשר יניח את דעתכם בכל נושא, החל מחקירת בגידות, חקירה כלכלית או איתור אנשים.

פנו אלינו כעת וגלו את האמת.

בלש פרטי בגידות

על בלש פרטי, או בשמו הנוסף – חוקר פרטי, מוטלת לעיתים משימה לא פשוטה: לבדוק האם אחד מבני הזוג נאמן או לא. אין זה דבר משמח לגלות כי זוג נוסף בישראל איננו נשאר נאמן ומחליט, בסופו של דבר, לפרק את החבילה. ישנם גורמים רבים המובילים אנשים למצבים טרגיים אלו. במקרים כאלו, תפקידו של בלש פרטי בגידות היא לחשוף את המקרים הללו ולהעמיד את העניינים כפי שהם.

הציוד של בלש פרטי החושף בגידות

בבואו לחקור האם אכן התרחשה בגידה או לא, על הבלש הפרטי להחזיק במספר חפצים שיסייעו לו בחשיפת המידע. ציוד זה מגוון ומבוסס על טכנולוגיות מידע נרחבות ומתקדמות. מה הן כוללות? בואו נסקור בקצרה את חלקן.

  • מצלמות אבטחה

חלק מעבודתו של הבלש הפרטי כוללת תיעוד מצולם של המקרה הנחקר. במקרים אלו, על הבלש הפרטי להצטייד במצלמות נסתרות מתוחכמות שיסייעו לו לתעד את האירועים באופן איכותי, ברור ושאינו משתמע לשתי פנים. את המצלמות הנסתרות בשימושו של הבלש ניתן למקם במקומות קריטיים, כמו לדוגמא במנורות, בין הספרים במדפים או אפילו בעציצים.

  • תמיכה טכנית

גם בלשים פרטיים הם בני אדם, והציוד הממוחשב שלהם לעיתים הופך לאיטי יותר, מקרטע ואפילו שובק חיים. במקרים רבים, בכדי לא להגיע למצב זה מלכתחילה, ישנם בלשים פרטיים שירכשו תוכנות מיוחדות עבור הציוד הטכני והדיגיטלי שלהם. מה למשל? תוכנה המעדכנת את השעה ואת התאריך במצלמה. אכן, מדובר בתוכנה נפרדת המתלבשת על המצלמה, ובמקרים בהם המצלמה עצמה לא מתעדת את הפרטים הכה חשובים האלו – הבלש הפרטי יוכל להסתמך על מכשיר זה. מכשירים נוספים כוללים, למשל, תוכנה להשתלטות על הציוד מרחוק, ומכשירים המאפשרים צפייה ב-GPS מרחוק.

לחשוף את האמת  – באמצעים מתקדמים

לחקור את האמת, במיוחד בעת מלאכת גילוי בגידה בין בני זוג, היא משימה קשה ומורכבת. אמת חקירות ילוו אתכם לאורך המסע הזה ברגישות ובמקצועיות הגבוהה ביותר.

בלש פרטי בגידות - למציאת כל האמת ורק האמת

בשביל בלש פרטי בגידות לצערנו הן הלחם והמים. הסטטיסטיקה לא מבשרת טובות אבל עבודה זאת עבודה ואנחנו ב-'אמת חקירות' עובדים על מנת להוציא את האמת לאור על בסיס יום יומי. בימינו, עם אפליקציות כמו okcupid וטינדר קל מאד "ליפול ברשת" והפיתויים גדולים מתמיד. בשנים האחרונות חלה עליה ניכרת במספר הזוגות אשר 'רועים בשדות זרים' והמומחים שלנו פה בכדי לתת לכם כמה עצות שיעזרו לכם לדעת מתי צריכה להידלק הנורה האדומה.

בלש פרטי בגידות: כך תדעו שאתם צריכים אחד

כמובן שישנם הסימנים הברורים שיכולים לעורר חשד שבן הזוג בוגד, אבל הנה לכם כמה רמזים יותר עדינים שלא תמיד נראים לעין לפני ובמהלך הרומן.

  • שינויים קיצוניים במצב הרוח: כאשר בן הזוג יכול להתעצבן ולהשתלח בך ברגע זה יכול להיות סממן לכך שהוא בוגד. כמובן שחשוב לדבר אתו ולוודא שלא עובר עליו משהו בעבודה או מסיבות אחרות הגורמות למצבי הרוח המשתנים. אבל אם הוא מסרב לומר לך מה הסיבה או מסכם את זה כ-"יום רע שעובר עליו" זה הזמן להרים גבה.
  • כשההופעה לפתע מטופחת יותר: יש לשים לב אם הרגלי הלבוש והתסרוקת משתנים אצל בן או בת הזוג. אם הוא חוזר הביתה וישר נכנס למקלחת ארוכה, יש מצב טוב שהוא שוטף מעצמו 'ראיות' של בגידה, אם היא מתלבשת בד"כ בצורה שמרנית ולפתע יוצאת מהבית ביום שגרתי עם שמלה סקסית, אודם בוהק ובושם שאף פעם לא הרחת ממנה בעבר, זה ללא ספק דגל אדום.
  • נפלאות הנייד: שיחות חסויות באמצע הלילה? הנייד על שקט באמצע היום? כשהוא הולך הצידה ותכופות משתמש ב-"קרובים" כמו הבוס, אמא, אח או לקוח עצבני? סימנים שהוא לא כל כך רוצה שתדעי מי היה מצדו השני של הקו.

כשצריך בלש פרטי בגידות

אנחנו כמובן לא מאחלים לאף אחד להיות נבגד אך אם עולה בכם החשד 'אמת חקירות' כאן בשבילכם. במשרד הקטן והדינאמי שלנו עובדים אך ורק חוקרים בעלי רישיון ממשרד המשפטים והוא מנוהל והוקם על ידי רונן חגי, בעל עבר עשיר בתפקידי מודיעין במשטרת ישראל וניסיון רב בתחום המודיעין והחקירות האזרחי. פנו אלינו בכל עת כשתרצו לחקור את שורש העניין ולהוציא את האמת אל האור.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני