חייגו עכשיו: 0547575132

השקשוקה

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

היה זה אחד מהמעקבים היותר החד גווניים והמשעממים רצח שביצעתי. אחרי שנים רבות מאוד של ניסיון, אני יכול לומר שיש דבר כזה. תאמינו לי. המעקב התבצע באחד השבועות היותר קרים, גשומים ואפורים שאני זוכר היטב מהסיבה הפשוטה שאת המעקב הזה ביצעתי כשאני רכוב על האופנוע שלי הכסוף, וכולי חשוף לכל פגעי מזג האוויר.
אייל היה סוכן מכירות חרוץ שהיה עובר מלקוח אחד למשנהו. זה היה אופי עבודתו. היה נוהג לצאת מביתו ב 08:45 בבוקר ולשוב בשעות הערב המאוחרות מאוד. אייל התגורר בבית דירות מפואר בכפר סבא עם אשתו רינה ושלושת ילדיו. את רינה פגשתי לראשונה יומיים קודם לכן כאשר התפרצה למשרדי כרוח סערה, טרקה את הדלת, התיישבה בכיסא האורחים מבלי לחכות להסכמתי והחלה לספר לי את מהלך הדברים מבלי שהציגה עצמה, ככה, ללא הקדמות מיותרות…"לבעלי יש מאהבת. אני יודעת בדיוק מי היא ואני דורשת ממך שתתפוס אותם על חם"! רינה הוציאה תמונה משותפת שלה, של בעלה ושל מאיה – חברתה הטובה עוד מימי התיכון. זו היא, הוסיפה כאשר היא מצביעה על התמונה, אני בטוחה בזה באלף אחוזים.
יצא שהמעקב החל ביום ראשון בבוקר ונמשך בעצלתיים בשל הסערה שהתחוללה בחוץ ובשל אופי המקצוע של אייל…נסיעה…פגישה…נסיעה…פגישה…נסיעה…פגישה…נסיעה…וחוזר חלילה, כשאני ושותפי למעקב נלחמים בתנועה הנוראית, בפגעי מזג האוויר ו"בחיכוך" (בשפה מקצועית) שנוצר לעיתים קרובות ורבות כאשר מתקרבים לאייל בכל פעם שהוא נכנס לפגישה בדירה או בבניין משרדים.

היום השני והשלישי התנהלו בדיוק באותו אופן. אייל היה עסוק בעבודה ולא היה זכר למאיה או לקשר רומנטי אחר. שלושת ימי המעקב הסתיימו באפס תוצאות אך את רינה זה לא עניין כלל וכלל. היא הייתה כל כך בטוחה שבעלה ומאיה נפגשים בסתר וביקשה ממני להמשיך במעקב. משיקולים מקצועיים – כדי לא "לחמם" (בשפה מקצועית) את אייל יתר על המידה ובשל העובדה כי רינה הייתה בטוחה ללא ספקות כי מאיה היא המאהבת, עברנו לעקוב אחריה. מאיה, אישה בגיל 38, אלמנה+ילד, כימאית במקצועה, מתגוררת בחולון. זיהיתי אותה ללא בעיה כשיצאה מביתה, עלתה לרכב שלה ונסעה לעבודתה בבית ספר תיכון בחולון. חזרה הביתה בצהרים המאוחרים. בערב יצאה לבית קפה עם שתי חברות, אכלו קלצונה וסלט יווני. היום השני התנהל פחות או יותר באופן זהה. את אחר הצהרים היא בילתה בסידורים ובקניות, הגיעה לביתה ולא יצאה. חמישה ימי מעקב מלאים ללא שום תוצאה. בשיחה עם רינה שכנעתי אותה להפסיק את המעקב לאור מסקנתי – לא נצפה קשר בין בעלה לבין מאיה. רינה הייתה מאוכזבת מאד והיה לי קשה לשכנע אותה להפסיק את המעקב וקשה אף יותר לשכנע אותה שאולי היא מדמיינת או מפרשת את התנהגות בעלה בצורה שגויה. (ממש התאפקתי לא להשתמש במילה הוזה…). היא לא רצתה את הצילומים ואת הדוחות, שילמה לי ונפרדנו כידידים.

שבוע עבר.

צלצול טלפון עצבני העיר אותי בשעה 5.50 בבוקר יום שישי. רינה הייתה בעברו השני של הקו, נסערת אך מדברת בלחש. קולה היה ברור למרות הכל.
– תגיע מהר…הוא במטבח מכין שקשוקה…
– מה?!…מי?! שאלתי כשאני הלום שינה.
– אייל במטבח מכין שקשוקה…(בשלב הזה הצטערתי שהייתי עדין ולא השתמשתי במילה הוזה…)
– נו?…הקשיתי, אני לא מבין…אז מה אם הוא מכין שקשוקה?
– מאיה נורא אוהבת שקשוקה…הוא בטח מכין לה…בוא כבר…

האמת, לא רציתי לצאת מהבית במיוחד לאחר חמישה ימים משעממים, קשים וחסרי תוחלת של מעקב ללא תוצאה. אם להיות עוד יותר בוטה, כבר הייתי בטוח שיש לי עסק עם "משוגעת"…(וזה כבר לא מונח מקצועי).
למרות הכל, בשעה 07:12 כבר הייתי ממוקם על הבית בכפר סבא כשהפעם אני ברכב החמים והיבש שלי. בשעה 08:05 יצא אייל מהבית כשהוא מחזיק תיק עם כיסוי טרמי – כזה ששומר על חום, נסע למינימרקט. החניתי את הרכב שלי במגרש החניה ונצמדתי אליו עם עגלת הקניות. רשימת הקניות המדויקת הייתה: לחם לבן, מלפפונים חמוצים במלח, טחינה, סכו"ם חד פעמי ושישיית בקבוקי מים "מי עדן". בשלב הזה כבר התחלתי להאמין לרינה והקפצתי את שותפי למעקב מהבית. אייל יצא עם הקניות, נסע ואני צמוד לזנבו. הגיע לתל אביב, נכנס לחניון תת קרקעי של אחד מבנייני המשרדים ברחוב אבן גבירול (לא אספר לכם איזה…) והחנה את הרכב בקומה התחתונה ביותר, צמוד לפינה. עוד לפני שהספקתי להתמקם בתצפית, הגיעה מאיה ברכב שלה המוכר וחנתה לידו. יצאה מהרכב שלה ונעלמה ברכב של אייל בחלקיק השניה, (טוב, היתה מאומנת היטב…) החלונות הכהים של הרכב של אייל והפינה החשוכה שבחר, היקשו עלי לראות מה בדיוק קרה בתוך הרכב…

בבית הדין טען אייל כי לא היה ולא נברא ושהכל עלילה ומצוץ מן האצבע. רק לאחר שעמדתי על הדוכן, העדתי והצגתי צילומים, שינה את עדותו במקום וטען שאכן הם נפגשו "ורק אכלו שקשוקה" כשהוא מסתמך על רשימת הקניות שהצגתי בעדותי…אך אפילו הדיינים לא השתכנעו מדבריו.

לרינה (שם בדוי), הבטחתי לך התנצלות מעל גבי האינטרנט העולמי. אני מקיים. מאחל לך שתמיד תסמכי על תחושת הבטן שלך ואל תתני לאף אחד לנסות לבלבל אותך.

 

נהניתם מהסיפור? אתם אוכלים את הלב וחושדים שבוגדים בכם? אנחנו פה לשירותכם – 054-7575132 – כדי לאמת או להזים את חששותיכם…

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני