חייגו עכשיו: 0547575132

חוקר פרטי בגידות

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

לעיתים יש לנו את תחושת הבטן הזו כאילו בוגדים בנו. כאשר שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי בגידות זה כבר לא משהו שניתן להסתיר. במידה והחשש הקיים בכם מתחיל להפריע לכם – זה הזמן לפנות אל חוקר פרטי אשר יאושש את הרגשתכם. אמנם ההתמודדות עם האמת תהיה קשה וכואבת אך היא עדיפה על להישאר בעלטה ללא הידיעה האם בן או בת הזוג נאמנים לנו או לא. הגילוי יכול להוביל אותנו לקבל החלטות קשות אך נכונות יותר עבורנו ועבור עתידנו. גילויה של בגידה עשויה להשפיע גם על הגדלת או הקטנת תשלומי המזונות במידה ובני הזוג החליטו להתגרש.

חוקר פרטי בגידות ומעקבים

אם הגעתם לשלב בוא הנכם מתגרשים, החוק מחייב אתכם לעבור תחילה הליך גישור שמטרתו להביא לגירושין בהסכמה. אך במקרים רבים לא ניתן להגיע להסכמה אשר מסיימת את השקר בדרכי נועם, בעיקר כאשר ישנה בגידה על הפרק. אם טרם איששתם את חששותיכם, עת הכניסה להליך גירושין הכולל עורכי דין מומלץ לפנות גם לחוקר פרטי אשר יבדוק עבורכם את כל מה שתצטרכו לדעת על בן הזוג.

"אמת חקירות" מאפשרת לבצע חקירה כלכלית הנוגעת לבן הזוג, זאת על מנת לקבל את זכויות הממון המלאות בעת גירושין. החקירה מאפשרת :

  • גילוי בגידה
  • גילוי כספים שהוסתרו
  • גילוי גובה ההכנסה האמיתית
  • גילוי רכוש משותף שהנחקר לא הצהיר עליו
  • ועוד

אמת חקירות – חוקר פרטי בנושא בגידות

"אמת חקירות" שמחים על האמון שלקוחותינו נותנים בנו בעת חקירת מקרים עדינים אלה. על מנת לעמוד בהתחיבויותינו "אמת חקירות" מעסיקים יוצאי שירות הביטחון והמשטרה אשר לקחו חלק ביחידות מיוחדות ומסווגות. הכשרת החוקרים מאפשרת להם לבצע את העבודה ביעילות ומקצועיות תוך דיסקרטיות מוחלטת המוענקת ללקוח.

אנו דואגים להתעדכן בכל טכנולוגיות המעקב החדשות והחדישות ביותר, מקפידים על רמת שירות גבוהה ודואגים לערב את הלקוח בכל התהליך. "אמת חקירות" לא בוגדים באמון הלקוחות, פנו אלינו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם.

חוקר פרטי בגידות

 

אנשים רבים ברחבי הארץ מחפשים אחר האמת. מהי האמת עבורם? אולי שהשותף שלך בעסק מתעסק עם אשתך, או שמא העובדים שלך גונבים ציוד מהמחסן באופן קבוע. יהיה השקר אשר יהיה העומד להיחשף, כדי להגיע אליו ולהוכיח שהוא אכן התרחש – מומלץ לשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיתעד כל פרט ופרט. מה קורה כאשר עולה החשד לגבי הנורא מכל, ואת חושדת שבעלך בוגד בך עם החברה הכי טובה שלך? חיפוש אחר חוקר פרטי בגידות והשכרת שירותיו יסייעו לך בוודאות.

 

מורכבות עבודתו של חוקר פרטי בגידות

מערכת יחסים בין בני זוג, במיוחד כאשר הם נשואים ועם ילדים – היא איננה משימה קלה כלל וכלל. השנים עושות את שלהן, ולאורך פרק זמן מסוים מתגלעים חיכוכים ומחלוקות. ישנם בני זוג המרגישים כי המחלוקות הולכות וגדלות, אך עם זאת, אינם מעוניינים להתגרש. הפתרון הנוח, לכאורה, עבורם הוא למצוא מאהב או מאהבת ולפרוק את אשר ליבם מול האנשים הזרים הללו. האמת לאמיתה היא ששקר תמיד מסריח, ובן הזוג הנבגד יעלה על כך במהרה. רבים מחליטים אף להיעזר בחוקר פרטי כדי להשיג עדויות; עדויות שיסייעו להם בבוא הזמן בבית משפט. מהם תפקידיו של החוקר הפרטי העוקב אחר בגידות?

  • מהלך החקירה

על מנת לוודא שהפרטים וההשערות אכן נכונות, חשוב ביותר לשמור על מהלך חקירה תקין. למה הכוונה? משום שלא מדובר בחקירה רגילה במשטרה, בה יש חוקר השואל שאלות ונחקר המשיב עליהן, על החוקר הפרטי לבצע חקירה אזרחית מעמיקה בה הוא מקפיד לתעד במצלמה כל אירוע מיוחד וכל שיחת טלפון חשודה.

  • חשיפת האמת

את הפרטים שנאספו על ידי החוקר הפרטי, דרכם ניתן להסיק את המסקנות הרלוונטיות – האם בן או בת הזוג אכן בגדו – חשוב להביא ללקוח את ההוכחות החותכות. מעמד חשיפת האמת איננו פשוט, והוא קשה באותה מידה כמו איסוף הנתונים עצמו – ולעיתים אפילו יותר.

מערכת יחסים – לא עניין של מה בכך

אין ספק שהשאיפה של כולנו היא מערכת יחסים נוחה עם תקשורת מעולה. במידה וזה לא קורה, ואתם זקוקים לצוות חוקרים או לחוקר פרטי אחד שיסייעו לכם לגלות את האמת – צרו קשר עם אמת חקירות.

חוקר פרטי בגידות – חושף את האמת הכואבת

חוקר פרטי בגידות הוא לא מקצוע פשוט, הן מבחינת העבודה והן מבחינת התוצאה שמקבל הלקוח בהרבה מן המקרים לצערנו. את מרגישה שהוא מתנהג שונה, אבל לא מצליחה לשים את האצבע למה? הנייד שלו מצלצל באמצע הלילה והוא מגמגם? התירוצים מוכרים, "הוא מאשים אותך בבגידה" ו-"אין לו מושג מי התקשר" המאפיינות גברים בוגדים. אבל אלו התירוצים השכיחים. במחקר שנערך אצל 50 גברים שבגדו, ישנם כמה סממנים עדינים שנשים לא תמיד שמות לב אליהם עד שזה מאוחר מדי. המומחים של 'אמת חקירות' רוצים לתת לך כמה טיפים על סימנים קטנים שיכולים לרמוז על בגידה.

חוקר פרטי בגידות - חושף את האמת הכואבת

מניסיונו של חוקר פרטי בגידות:

הנה לך לדוגמא 2 סממנים של גברים שיכולים לרמוז על כך שהוא בוגד.

  • הוא יורד במשקל ומשנה הופעה:

"כשהתחלתי את הרומן השלתי 10 ק"ג ממשקלי בשבוע, זה היה מטורף".

גברים בוגדים משתנים פיזית. היציבה שלהם משתנה והגוף נכנס למצב של חיזור. לפתע בחירת הבגדים שלו שונה והתסרוקת נהיית מוקפדת, בייחוד כשהוא יוצא מהבית בלעדייך.

  • מצבי הרוח משתנים:

"כל הזמן חיפשתי סיבות לברוח מהבית וכשנגמרו לי התירוצים פשוט התחלתי לריב איתה".

להתעצבן ברגע, או לחילופין להיות נחמד יתר על המידה הן סיבות לנורה אדומה. אין לו באמת תירוץ לעזוב אז הוא מנסה למצוא אחד. אם הוא יוצא לבילוי לעתים תכופות (אבל מזכיר את זה רק כבדרך אגב) זאת דוגמא מצוינת. אם הוא היה יוצא למקום מסוים ולא היה לו מה להסתיר הוא היה מדבר איתך על זה.

עצוב אבל זאת האמת

גברים ונשים בוגדים עוד משחר ההיסטוריה, חוקר פרטי בגידות מנוסה ידע לומר לכם בזמן קצר אם אכן זה המצב. 'אמת חקירות' כאן בשבילכם. עם ניסיון של 12 שנים במחלקות מודיעין בכוחות המשטרה בתפקידים מבצעיים ופיקודיים ולאחר מכן בתחום החקירות והמודיעין האזרחי רונן חגי כאן בשביל לחשוף בפניכם את האמת. אז אל תהססו, הרימו טלפון עכשיו.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני