חייגו עכשיו: 0547575132

חוקר פרטי במרכז

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

כל חוקר פרטי במרכז יגיד לכם שהדבר הנכון לעשות ברגע שעולה חשד מסוים זה לפנות למשרד חקירות. החשדות והתחושות הלא נעימות עמן אנו מסתובבים במהלך היום יכולים לפגוע בתפקוד שלנו, במצב הרוח שלנו, בעבודה, ביחסים הבין אישיים ועוד. התחושה של חוסר הוודאות, ההרגשה כי מישהו בוגד באמון שלנו והמחשבה שאנחנו חסרי אונים במצב הזה מובילה אנשים רבים למקום של מרמור, עצב וחוסר יציבות בחיים. 

למצב זה יש פתרון אחד פשוט : חוקר פרטי. במידה והנכם מוכנים להתמודד עם האמת זהו הזמן לפנות לחוקר מיומן ובעל מוניטין אשר יחזיר את חייכם למסלולם התקין.

מה כוללים שירותיו של חוקר פרטי במרכז

חוקר פרטי עוסק במספר נושאים כאשר המכנה המשותף בין כולם הוא גילוי וחשיפת מידע על אנשים המנסים להסתיר משהו. "אמת חקירות" יעמידו לרשותכם צוות חוקרים מיומן ומנוסה אשר יבצע את העבודה בדיסקרטיות מלאה, כך שתוכלו להמשיך להתנהג כרגיל והצד השני כלל לא יבחין כי הוא נמצא תחת מעקב.

החקירות של "אמת חקירות" כוללות בין היתר :

 • חשיפת מעקבים והאזנות – לעיתים אתם תהיו תחת מעקב ויתבצעו האזנות לטלפון שלכם. יתכן ומדובר על מעקב בשל חשד לבגידה או ריגול תעשייתי. כך או כך אנו נגלה זאת על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ונעמיד לרשותכם את ממצאי החקירה לצורך תביעה במשטרה או בבית המשפט.
 • איתור אנשים – אם תרצו להתחקות אחר עקבותיהם של אנשים יקרים לכם אשר נעלמו יום אחד או במידה ואתם רוצים לגלות פרטים אישיים או את מיקומו של אדם החייב לכם כסף – נוכל לעשות זאת עבורכם.
 • חקירות כלכליות – בחקירה מסוג זה נאסוף עבורכם מידע אודות נדל"ן, בעלות על רכבים, חשבונות בנקים, מקורות הכנסה ופוליסות ביטוח שונות אשר יוצרות את סך ההון של הנחקר, אך לא תמיד חשופות לעיני הציבור או בן/בת זוגו.
 • חקירות עסקיות – חושדים כי אחד העובדים גונב מכם ? חושדים כי יש לכם חפרפרת המדליפה מידע למתחרים ? זה הזמן לגלות אותה.

שמים סוף לספקות עם חוקר פרטי במרכז

אף אחד לא אוהב להרגיש מרומה או לחשוד כי דברים מתרחשים מאחורי גבו. אם אחד מן הנושאים הנ"ל מטריד אתכם פנו כעת אל "אמת חקירות" ושימו סוף לספקות.

חוקר פרטי במרכז

בעולם שאנו חיים בו כיום, לעיתים זה מרגיש כאילו איבדנו את התמימות. כאשר נפתחות חקירות פרטיות כל שני וחמישי, כמו למשל במקרים של מבוטחים סיעודיים המנסים לרמות את קופת החולים, או בני זוג הבוגדים אחד בשני – כל שנותר לנו הוא להביט אחורה עם נוסטלגיה. אזור מרכז הארץ איננו שונה בכך, בו מתקיימים מדי יום ביומו אירועים חשודים אותם אזרחים מעוניינים לבדוק. בסיטואציות כאלו, בחירת חוקר פרטי במרכז תועיל רבות, ותסייע להגיע לאמת.

סוגי העבודות של חוקר פרטי העובד במרכז

אין ספק שהמאה ה-21 הביאה עמה, לצד הטכנולוגיות המתקדמות, גם את אובדן הפרטיות והתמימות. תפקידו של החוקר הפרטי, בהתאם, הוא אחת הדוגמאות הבולטות לכך, שכן אזרחים רבים נעזרים בו לא רק לצורך חקירות ביטוח או בתחום הנוער, אלא גם לצורך ריגול עסקי. עבודתו של החוקר הפרטי לעולם אינה מסתיימת ומותאמת לעולם ההולך ונהיה מורכב ותחרותי יותר ויותר. אלו סוגי חקירות קיימות?

 1. חקירות ביטוח – לצד הפיתוחים הטכנולוגיים בעולם הרפואה, חולים רבים נותרים ללא מענה רפואי ותרופתי למצב הכרוני. עם זאת, ישנם אנשים – בארץ ובחו"ל – המזהים פרצות אלו, ומזייפים את מצב הבריאותי על מנת לקבל סיוע כלכלי שהם אינם זכאים לקבל. חברות ביטוח רבות, בהתאם לכך, חושדות וערוכות לפעול בהתאם: לשכור את שירותיו של חוקר פרטי. במסגרת עבודת בילוש זו, החוקר הפרטי יעקוב אחר יומו של החולה המדומה, יבדוק האם הוא אכן נייד או סיעודי, ובמידה ולא – יתעד זאת במצלמה, בשיחות הטלפון ובדרכים נסתרות נוספות.
 2. חקירות אישות – שאיפתם של בני זוג רבים היא לחיות יחדיו שנים ארוכות, לרכוש רכוש משותף ואף לגדל ילדים יחדיו. ומה קורה כאשר בן זוג אחד מועל באמונו של בן הזוג השני – ומנהל מערכת יחסים אסורה עם מאהב? בשלב זה נכנס החוקר הפרטי ויתעד כל פרט ואירוע חשוד, ויעביר את ההוכחות לבן הזוג החושד.

העין רואה הכול

לאורכן ולרוחבן של ערים רבות במרכז הארץ, בין אם תל אביב, רמת גן או פתח תקווה, מתבצעים מקרי מרמה מסוגים שונים – והכל מתחת לפני השטח. אמת חקירות יסייעו לכם לחשוף  אותן באמצעות הכלים החדישים ביותר.

עבודתו של חוקר פרטי

עבודתו של חוקר פרטי במרכז הארץ בשונה מיישובים קטנים בפריפריה, גדושים בהרפתקאות מחד ומאידך בעבודה קשה ומאומצת. המקרים שנתקלו בהם במהלך השנים ב-'אמת חקירות' יכולים להדהים אפילו את המנוסים שבענף ועולם החקירות לא מפסיק להפתיע גם אותנו בכל פעם מחדש. הנה כמה דוגמאות לדברים המתרחשים מאחורי הקלעים בעולמו של החוקר הפרטי.

מסודותיו של חוקר פרטי במרכז

ישנם דברים שלא כולם יודעים שחוקר פרטי נאלץ להתמודד איתם במהלך עבודתו, הנה כמה דוגמאות:

 • העבודה יכולה לפעמים להיות גם משעממת, כן, לעתים תכופות על החוקר להישאר באותה נקודת תצפית במשך שעות רבות. חוקרים פרטיים רבים נעזרים ברדיו, ספרי אודיו ומוזיקה על מנת לשמור על חדות וערנות ברגע האמת.
 • חוקרים פרטיים הם לא חוש חש הבלש. נכון, אמנם הטכנולוגיה מפותחת ויש הרבה גאדג'טים מגניבים, אך חוקר מיומן לרוב יסתפק בכלי המעקב הפשוטים ביותר וישיג את התוצאות המדויקות ביותר. אחרי הכל, האמת היא החשובה ביותר.
 • הם מוצאים דרכים "יצירתיות" כשהם במארב של שעות וצריכים להתפנות. לרוב תמצאו במכוניתם בקבוק ריק, מפה ניתן לדמיונכם לעשות את העבודה.
 • על אף שהאינטרנט הוא מקור המידע הגדול ביותר, לפעמים, את הראיות הטובות ביותר משיג החוקר אחרי חיטוט טוב בפח האשפה הקרוב לביתו של החשוד.
 • לרוב, מעקב במכונית אחרי חשוד יתבצע בשני רכבים שונים על מנת לא לעורר חשד עם רכב אחד שנוסע ארוכות אחרי החשוד.
 • לא כל הנוצץ זהב. במקרים רבים עבודתו של החוקר הפרטי תהיה אפורה ותעסוק בענייני פיננסים וחקירות הונאה של חברות ביטוח.
 • כשחושבים על חוקרים פרטיים ישר קופצת לראש התמונה של המעיל הארוך בצבע בז'. אולם, חוקרים פרטיים ילבשו לרוב את הבגדים הכי נוחים שהם ימצאו בארון הבגדים. במארב שיכול להימשך שעות ארוכות של ישיבה ברכב הנוחות חשובה מאין כמותה.

אל תוותרו על האמת!

'אמת חקירות' הינו משרד קטן, מקצועי ואיכותי. המשרד הוקם ומנוהל על ידי רונן חגי, בעל עבר עתיר ניסיון כמבצע ומפקד ביחידת מודיעין מסווגת של משטרת ישראל עם ניסיון רב בעולם החקירות והמודיעין האזרחי שצבר לאחר סיום שירותו במדים הכחולים. בפעם הבאה שתצטרכו את שירותיו של חוקר פרטי במרכז אל תהססו להרים אלינו טלפון, אנחנו נדאג שתדעו את האמת.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני