חייגו עכשיו: 0547575132

חקירה כלכלית מקיפה

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

היחסים עם בן או בת הזוג עלו על שרטון, הייעוץ הזוגי לא עוזר, הריבים הולכים ומחריפים ונראה כי אין ברירה אלא להתגרש. לאחר שעורכי הדין יכנסו למשחק כנראה שתצטרכו לבצע חקירה כלכלית באשר ליכולותיו הכלכליות של בן או בת הזוג. חקירה מסוג זה נועדה להבין את היקף הנכסים האמיתי של בן או בת הזוג, את גודל המשכורת האמיתי, את כמות הנכסים שהוברחו לחו"ל, את מספר הרכבים האמיתי הרשומים על שמם ועוד. מכיוון שהליך גירושין הכולל מלחמה בין עורכי דין נועד להוציא את מירב הכספים עבור כל צד הרי שזהו האינטרס של כל אחד מבני הזוג לדעת מהן היכולות הכלכליות המלאות של הצד השני.

חקירה כלכלית במהלך גירושין 

בעזרת אומדן מלא של היכולות הכלכליות יוכל בית המשפט לקבוע את גובה המזונות המדויק ואת חלוקת הרכוש הנכונה. במידה והגבר הינו בעל יכולות כלכליות גבוהות הרי שניתן לפסוק יותר מזונות, בעוד במידה ולאישה יש יכולות כלכליות שהיא מסתירה הרי שהיא זכאית לגובה מזונות מופחת. כמובן כי גם כמות נכסים גדולה יותר תאפשר לצד השני לקבל נתח גדול יותר.

אנשים רבים הנכנסים להליך גירושין מתחילים להבריח את נכסיהם לחוץ לארץ, רושמים את שמם של בני משפחה על הכנסות מסוימות ושלל דרכים אחרות במטרה להסתיר מבן הזוג את יכולתם הכלכלית האמיתית. על מנת לעלות על עקבותיהם של ניסיונות מרמה אלה תוכלו לפנות אל "אמת חקירות" אשר מתמחים בביצוע חקירות כלכליות.

אמת חקירות – הכלכלה האמיתית

אף אחד לא אוהב שמשקרים לו אך ברור לכולנו כי במצבים מסוימים הצד השני מסתיר מאיתנו דברים. קשה לעלות על האמת בכוחות עצמנו אך אין צורך לוותר על האמת בגלל זה. צוות החקירות של "אמת חקירות" יעמיד לרשותכם ציוד מעקב חדיש, תוכנית פעולה מקצועית וסולידית, מעורבות מלאה של הלקוח בתהליך וכמובן סודיות ודיסקרטיות מוחלטת המוענקת ללקוח.

פנו כעת אל אמת חקירות וגלו את הכלכלה האמיתית המתנהלת תחת אפכם.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני