חייגו עכשיו: 0547575132

חקירות וגירושין – חקירה כלכלית

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

חקירות וגירושין – חקירה כלכלית – מזונות הקטנה/הגדלה
לא תמיד מסלול חיינו מוביל אותנו למקום בו נעים לנו להיות, ולעיתים אנו נתקלים בקשיים כאשר אחד מהם עלול להיות סיום הקשר עם בן/ת הזוג עימו בחרנו לחלוק את חיינו. שלב הגירושין יכול להיות מתוך הסכמה דו צדדית והגעה להסכם בו שני בני הזוג מרוצים מתנאיו, אולם ישנם גירושים המסתיימים בחריקה עיקשת, כשכל בן/ת זוג מושך לכיוון השני. כאן נכנסים לתמונה חקירות וגירושין.
במקרה זה, כדאי להגיע מוכנים נפשית ומעשית לתהליך כדי לסיימו בתנאים הנוחים לכם. לשם כך, במקרים רבים יש צורך בשירות חקירות המתמחה בתחום חקירות וגירושין בדגש על חקירה כלכלית. כדאי להבהיר כי גם אם אתם הצד 'היוזם' או 'הבוגד', אין זה פוגע בזכויות הרכושיות שלכם ולכן חקירה כלכלית איכותית של משרד חקירות וגירושין יכולה להטות את הכף לזכותכם.

חקירה כלכלית – לשם מה?
אם אחד מבני הזוג מעוניין לקפח את זכויות הממון של השני, יש צורך בהוכחות חותכות וחד משמעיות ולכן חקירה כלכלית של משרד חקירות וגירושין היא הפתרון במקרה זה. תפקיד החקירה היא לגלות אם ולאן הוזרמו כספים ורכוש משותפים וכן קיומם של כספים אלו ואחרים. משרד חקירות מקצועי של חקירות וגירושין מתמחה בהוכחות אלו ומיומן בהשגת המידע הנדרש ותפקידכם לאתר אותו.
כאשר אתם מגיעים למשרד חקירות וגירושין, עליכם לבדוק היטב האם יש ברשותו רישיון, מהו הניסיון שצבר בתחום, אילו כלים עומדים לרשותו, מהו התעריף המתבקש וכן מהם סיכויי ההצלחה. מומלץ להכין רשימת שאלות מראש ולבחון מספר משרדי חקירות, טרם ההחלטה.

מזונות הקטנה/הגדלה
מזונות משולמים עבור ילדים משותפים עד גיל 18 באופן מלא, ואחרי כן שליש מהם עד גיל 21. לסכום הנקבע יש משמעות מכרעת על איכות חייכם ולכן חשוב מאוד לנהל את התהליך בזהירות ובחוכמה. תפקיד משרד החקירות בשלב זה הוא לנהל חקירה כלכלית לשם הגדלה/ הקטנה מזונות, בהתאם למבוקשכם. החקירה תכלול מעקב ואיסוף ראיות לבית המשפט.
ישנם מקרים בהם אחד מבני הזוג מסתיר את ההכנסה האמיתית שלו בדרכים שונות כגון – הוצאת תלוש על שם בן משפחה אחר, העברת רכוש על שם אחיו/אחותו וכו'. במקרים אחרים של קביעת מזונות גבוהים של בן הזוג, הוא אינו יכול לעמוד בהם ומעונין להקטינם. תפקידנו ל'עלות' על המהלכים הללו ולהביא ראיות חד משמעיות באשר למצב הכלכלי הנכון והאמיתי.

בחירה מושכלת של חוקר פרטי
חוקר פרטי מתמחה בהשגת ואיסוף מידע ועל כן, יש ברשותו שלל טכניקות ודרכי פעולות מתוחכמות על מנת להשיג את המידע הנדרש. משרד חקירות איכותי בתחום חקירות וגירושין דואג לציוד מקיף שיהיה לו לעזר לצורכי חקירות שונות כדוגמת: מצלמה נסתרת, מיקרופון, מצלמת וידאו ועוד. חוקר פרטי איכותי ומקצועי מודע לחוק ולא פועל בניגוד לו, דבר שמגביר את סיכויי השימוש בחומר המושג בבית משפט. שלב בחירת החוקר הפרטי הוא משמעותי וחשוב על כן בידקו היטב את מקצועיותו וניסיונו לפני ששכרתם את שירותיו.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני