חייגו עכשיו: 0547575132

חקירה כלכלית

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

איסוף מידע חקירתי אודות נתונים כלכליים הרלוונטיים לצורכי הלקוח כגון:

איתור נדל"ן, בעלות ושימוש ברכבים, חשבונות בנקים, מקורות הכנסה, פוליסות ביטוח ועוד.

צריכים חקירה כלכלית?

חייבים לכם כסף אך בעל החוב טוען כי אין לו היכולת לשלם? עומדים להתגרש וחושדים כי בן הזוג מעלים כספים ורכוש? עומדים בפני כניסה לעסקה כלכלית ורוצים לוודא שהצד השני אמין ובעל היכולת לעמוד בהתחייבויותיו הכלכליות? עבור כל אלה נועדו חקירות כלכליות המבוצעות בידי חוקרים פרטיים. אנו נאסוף עבורכם את כל המידע החקירתי אודות הנתונים הכלכליים הרלוונטיים לצורכיכם. שירותינו בתחום חקירות כלכליות כוללים בין היתר: איתור נדל"ן, בעלות ושימוש ברכבים, חשבונות בנקים, מקורות הכנסה, פוליסות ביטוח ועוד. במידת הצורך, נעמוד לצדכם בבית המשפט על מנת להעיד על האינפורמציה שנצברה בתיק החקירה.

חקירות וגירושין – חקירה כלכלית

גירושין הם אחד מצמתי החיים בהם פנייה אל משרד חקירות לצורך חקירות כלכליות הופכת להיות רלוונטית. כמובן שישנם קשרים המסתיימים מתוך הסכמה דו צדדית והגעה להסכם בו שני בני הזוג מרוצים מתנאיו, אולם למרבה הצער גירושין רבים מסתיימים בחריקה עיקשת, כשכל צד מושך לכיוון השני, וחקירה כלכלית ואישית (מעקבים, חשיפת בגידות ועוד) נכנסות לתמונה. במקרה כזה, כדאי להגיע מוכנים נפשית ומעשית לתהליך על מנת לסיימו בתנאים הנוחים לכם. במקרים רבים תזדקקו לשירות של משרד חקירות המתמחה בתחום חקירות וגירושין בדגש על חקירות כלכליות. כדאי להבהיר כי גם אם אתם הצד 'היוזם' או 'הבוגד', אין זה פוגע בזכויות הרכושיות שלכם, ולכן חקירה כלכלית איכותית של משרד חקירות יכולה להטות את הכף לזכותכם.

חקירות כלכליות – לשם מה?

אם אחד מבני הזוג מעוניין לקפח את זכויות הממון של השני, יש צורך בהוכחות חותכות וחד משמעיות ולכן חקירה כלכלית של משרד חקירות היא הפתרון במקרה זה. תפקיד החקירה היא לגלות האם ולאן הוזרמו כספים ורכוש משותפים, וכן קיומם של כספים אלו ואחרים. משרד חקירות מקצועי מתמחה בהוכחות אלו. כאשר אתם מגיעים לחוקר פרטי, עליכם לבדוק היטב האם יש ברשותו רישיון, מהו הניסיון שצבר בתחום, אילו כלים עומדים לרשותו, מהו התעריף המתבקש (שכן לכל חוקר פרטי מחירים שונים) וכן מהם סיכויי ההצלחה. מומלץ להכין רשימת שאלות מראש ולבחון מספר חוקרים פרטיים, טרם ההחלטה.

הקטנת /הגדלת מזונות

מזונות משולמים עבור ילדים משותפים עד גיל 18 באופן מלא, ולאחר מכן שליש מהם עד גיל 21. לסכום הנקבע יש משמעות מכרעת על איכות חייכם, ולכן חשוב מאוד לנהל את התהליך בזהירות ובחוכמה. התפקיד של משרד חקירות בשלב זה הוא לנהל חקירה כלכלית לשם הגדלת/ הקטנת מזונות, בהתאם למבוקשכם. החקירה תכלול מעקבים ואיסוף ראיות לבית המשפט. ישנם מקרים בהם אחד מבני הזוג מסתיר את ההכנסה האמיתית שלו בדרכים שונות, כמו הוצאת תלוש על שם בן משפחה אחר, העברת רכוש על שם בני משפחה וכד'. לעתים, חוקרים פרטיים נתקלים במקרים של קביעת מזונות גבוהים לבן הזוג, שהוא אינו יכול לעמוד בהם ומעונין להקטינם. תפקידנו לעלות על המהלכים הללו ולהביא ראיות חד משמעיות באשר למצב הכלכלי הנכון והאמיתי של בן הזוג.

בחירה מושכלת של חוקר פרטי

חוקר פרטי מתמחה בהשגת מידע ואיסופו, ולצורך זה יש ברשותו שלל טכניקות ודרכי פעולות מתוחכמות על מנת להשיג את המידע הנדרש. משרד חקירות איכותי דואג לציוד מקיף שיהיה לו לעזר לצורכי חקירות שונות. בין היתר יחזיק חוקר פרטי: מצלמה נסתרת, מיקרופון, מצלמת וידאו ועוד. חוקר פרטי איכותי ומקצועי מודע לחוק ולא יפעל בניגוד לו, דבר שמגביר את הסיכוי שניתן יהיה לעשות שימוש בבית המשפט בחומר המושג בחקירה. שלב בחירת החוקר הפרטי הוא משמעותי וחשוב על כן בדקו היטב את מקצועיותו וניסיונו לפני ששכרתם את שירותיו.

חקירה כלכלית

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני