חייגו עכשיו: 0547575132

חקירות פרטיות

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

חקירות פרטיות הן מסוג השירותים שתצטרכו לשכור כאשר אינכם מרגישים בטוחים בקשר שלכם עם בן או בן הזוג. במידה והבעיות בקשר לא נובעות מחילוקי דעות כלשהם אלא מבוססות על התחושה כי הנכם נבגדים – חקירות פרטיות יובילו אתכם אל האמת. אמת נוספת שיש לחקור טרם הגירושין היא היקף הנכסים האמיתי של בן או בת הזוג. אלה עשויים להסתיר חלק מנכסיהם בזמן תהליך הגירושין על מנת להראות יכולות מועטות לתשלום מזונות.

בנוסף, אם הנכם בעלי עסק ומרגישים כי העובדים גונבים מכם סחורה, כסף או מדליפים מידע למתחרים – ניתן לבדוק גם נושא זה על ידי חקירה פרטית.

סוגי חקירות פרטיות

אם משהו יושב לכם על הלב יש לעשות משהו בנידון. הגיע הזמן לשים סוף לחשדות ולהוציא את האמת לאור.

"אמת חקירות" מתמחים בביצוע מגוון חקירות ביניהן :

  • בגידות בתחום הרומנטי – חקירות בגידה אשר יובילו אתכם לאמת. כך תוכלו לקבל את החלטה הנכונה בנוגע להמשך הקשר או לבנות תיק עם ראיות לבית המשפט במהלך גירושין.
  • חקירות כלכליות – חשיפת מידע הנוגע לנתונים הכלכליים של בן או בת הזוג על מנת להציג את מלוא נכסיו בבית המשפט. הדבר כולל בעלות על רכבים, נדלן, חשבונות בנקים, פוליסות ועוד.
  • חקירת גניבה ממעסיק
  • חקירות עסקיות ומניעת ריגול תעשייתי
  • חשיפת מעקבים והאזנות תחתיהן נמצא הלקוח
  • חקירה פרונטלית של עובדים ושימוש במכונת אמת

אמת חקירות פרטיות – ובסוף האמת תנצח

לא משנה באיזה מצב אתם נמצאים בחיים, חשוב שתדעו את האמת. האמת היא שתקבע את חייכם והיא זו שבסופו של דבר תנצח. כאשר האנשים בחיינו מנסים להסתיר את האמת אין זה אומר כי אנו צריכים לקבל זאת.

"אמת חקירות" מעסיקה חוקרים מומחים ועתירי ניסיון באיסוף מידע מודיעיני חשאי. את הכשרתם המיוחדת שקיבלו במשטרה וכוחות הביטחון הם כעת מיישמים על מנת לעזור ללקוחות המשרד לשים סוף לשקרים ולקחת החלטות נכונות בחיים. פנו כעת אל "אמת חקירות" ותנו לאמת לנצח.

חקירות פרטיות

כשמעלים את המילה חקירות, האסוציאציה הראשונה שעולה היא עולם המשטרה, הצבא או מערכת המשפט. אלוהים יודע שישראל היא מדינה מרובת מקרים וחקירות בעלות פרופיל גבוה. במקביל, ישנם מעסיקים המעוניינים לבדוק את הלקוחות או את העובדים שלהם באופן מעמיק יותר, או בן זוג המעוניין לברר האם אשתו נאמנה לו. בהתאם לכך, קמו בשנים האחרונות משרדים המבצעים חקירות פרטיות. אין ספק, אנו חיים בעולם תחרותי ואפוף סודיות.

חקירות פרטיות – קווים לדמותן

חקירות פרטיות הן, כאמור, אמצעי חשאי להשגת מידע. בין אם את חושדת שבעלך בוגד בך, או שמא אתה חושש כי המתחרים העסקיים שלך גונבים ממך רעיונות, או התקינו אצלך האזנות כי חושדים בך – תפקידם של חוקרים פרטיים הוא לברר את כל המידע הנחוץ עבורכם. מהו תפקידו של החוקר הפרטי ואילו סוגי חקירות קיימים? בואו נבדוק בקצרה.

תפקידו של החוקר הפרטי הוא, ללא ספק, מורכב. למה הכוונה? עליו להתמודד עם סיפור חיים קורע למדי של מגוון של אנשים. בהתאם, על החוקר הפרטי לדעת להתאים את אופי החקירה לאופי הנחקר. כדי לקבל הכשרה עיונית ומעשית, חוקרים פרטיים לאו דווקא מחויבים לגשת לקורסים מקצועיים או לעבור הכשרה מעשית במסגרת מכללה כזו או אחרת. למעשה, מרבית ההכשרה תתבצע במשרד החקירות עצמו.

  • סוגי חקירות פרטיות

במסגרת החקירות הפרטיות האזרחיות, קיימים סוגים רבים של חקירות. חקירות עובדים, למשל, תתמקד בחשיפת גניבות בתוך משרדי החברה. חקירות אישות נוגעות, לרוב, בנושא כאוב לא פחות – בגידות בין בני זוג. במידה ואחד מבני הזוג חושד כי השני בוגד או גונב ואף משקיע כספים באופן לא חוקי – בשלב זה יכנסו החוקרים הפרטיים ויסייעו באיתור האמת.

האמת נמצאת אי שם

לחשוף את האמת היא מעמד כואב לא פחות מהמסע לגלות אותה. השירותים שאמת חקירות מציעה ילוו אתכם לאורך כל הדרך – ועד לגילוי האמת העירומה.

חקירות פרטיות ודיסקרטיות

חקירות פרטיות ודיסקרטיות

חקירות פרטיות הן לא רק צילומי מעקב והאזנות סתר. אחד הדברים החשובים ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא בדיקת הרקע של האדם אותו נרצה לחקור. ישנם מגוון של בדיקות רקע שונות אשר בכל אחת מהן חוקר פרטי מוסמך ובעל ניסיון יכול לנתח את המצב הרבה לפני שהוא ייצא לשטח. דיוק הוא שם המשחק והוא חשוב ביותר כשמדובר בבדיקות רקע, שכן, בדיקה שגויה שכזאת עלולה להביא איתה תוצאות הרסניות. הנה 2 סוגים נפוצים של בדיקות שטח שהמומחים של 'אמת חקירות' עושים מדי יום ביומו.

חקירות פרטיות – לא רק משחקי מחבואים.

כשאדם מבקש מאתנו לעשות בדיקת רקע על מישהו מסוים זה כמובן משום שהוא רוצה לגלות יותר ממה שפוגשת העין. בין אם זאת מישהי שחושדת בבן זוגה, הורים שחושדים במעשים לא כשרים של בנם או הזמנה של חברות לבדיקת רקע בעת העסקת עובדים לתפקידים רגישים. לפניכם שני סוגים של בדיקות רקע:

  • בדיקת עבר פלילי: בדיקה המיועדת לבדוק אם לאדם יש היסטוריה פלילית. הבדיקה מוזמנת בדרך כלל על ידי חברות הרוצות להעסיק עובדים בתפקידים מסווגים.
  • בדיקת רקע מסיבות אישיות: לרוב תיעשה בהזמנת לקוחות החושדים במישהו קרוב, בין אם זה בן זוג, ילד עם הרגלים מעוררי חשד או שותף עסקי.

מאחורי הקלעים של בדיקות רקע

כשחוקר פרטי נדרש לעשות בדיקת רקע ישנם כמה דברים שהוא עושה. בראש ובראשונה הוא בודק במאגרי מידע המותאמים לבדיקת הרקע. זה יכול להיות ברשתות החברתיות, גוגל או אפילו אתרים ממשלתיים. בדיקות רקע יכולות לכלול בתוכן בדיקת פעולות חריגות בכרטיס האשראי. ניתן ללמוד המון על אדם בהתאם לחיובי האשראי שלו. בנוסף, בדיקות רקע של עבר פלילי המוזמנות ע"י חברות יכולות לתת מידע אם אדם הורשע בעבר בפשע מסוים. בדיקות אלו יכולות להגיע אפילו לרזולוציה של דוחות מהירות שקיבל החשוד.

אל תחכו לרגע האחרון

אנחנו ב-'אמת חקירות' נתקלנו לא פעם ולא פעמיים במקרים שחקירות פרטיות שנעשו בזמן הנכון הצילו רבים משברון לב או התרסקות כלכלית. בין אם מדובר בנערים שהוריהם הצילו אותם רגע לפני התדרדרות לעולם הפשע, נערות שפותו לעבוד בזנות או שותפים עסקיים, שניה לפני ש-"עקצו" את השותפים האחרים לעסק. אנחנו לא אומרים שכל דבר קטן מצריך חקירה פרטית, אבל ממליצים לכם להיות עם אצבע על הדופק.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני