חייגו עכשיו: 0547575132

מעקבים ובגידה

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

משרדי חקירות רבים עוסקים בתחום מעקבים ובגידה ומספקים שירותים לפי בקשת הלקוחות השונים. הסיטואציות משתנות. ישנם לקוחות שחושדים במעשה מרמה של עובד מסוים בחברתם, ישנם המעונינים במידע עיסקי ואחרים שחושדים בבן/ת זוגם ומעוניינים לאשש את חשדם. במקרה של חשד לבגידה, המעקב יכול להיות לצורך אישוש או למטרת איסוף ראיות להליך גירושים. בכל מקרה, סיטואציה זו היא הכי פחות נעימה והמידע הנצבר במעקב צריך להיות מדויק וודאי. לכן, קיימות חברות מקצועיות של מעקבים ובגידה.

מסיבות שונות מתעורר חשד. כעת מה עושים איתו? ניתן לנסות לבדוק לבדנו את הנושא, אולם הסיכוי להגיע לתוצאות חד משמעיות וראיות הוא לא גבוה. לעומת זאת, תפקידו של חוקר מקצועי ומיומן בתחום מעקבים ובגידות הוא לבצע מעקב ולהגיע לחקר האמת. את המעקבים עליו לבצע תוך השגת תוצאות חד משמעיות וללא פגיעה בחוק, על כן חשוב לשכור את שירותיו של חוקר פרטי בעל ניסיון וציוד נאות.

ציוד חוקר פרטי

מעקבים ובגידה הם שני נושאים רגישים במיוחד ומעקב של חוקר חייב לכלול ציוד טכני נרחב ולהתאימו לסיטואציות שונות. אחד המכשירים שנמצאים בשימושו הוא תוכנת מעקב מוגנת, אותה הוא מתקין במחשב של האדם הנתון למעקב. תוכנה זו מפיקה תצלומי מסך, התכתבויות ועוד. אביזר נוסף הוא מקליט טלפון סמוי אשר מתעד את שיחותיו של האדם ללא ידיעתו. כמו כן, ישנו מכשיר לוויני זעיר שמבצע מעקב צמוד, מצלמות נסתרות מסוגים שונים ועוד.

חוקר פרטי מקצועי בתחום מעקבים ובגידה חשוף לשלל האפשרויות הטכנולוגיות הקיימות בשוק ועושה שימוש נבון ומותאם לכל מעקב. מידע ניתן להשיג בדרכים רבות וכאשר מדובר בתחום מעקבים ובגידה אתם יכולים לסייע ולהעביר לחוקר מידע רלוונטי שיש בידכם, כגון: אי מיילים מחשידים, חוסר הימצאותו במקום בו הוא אמור להיות בשעה מסוימת ועוד היבטים חשובים אחרים שיכולים לתרום לתוצאות המעקב.

חשדהו…
מצב בו אנו חושדים בבן/ת זוגינו אינו נעים לכל הדעות וכרוך בהתמודדות נפשית לא פשוטה. טרם פנייתנו לחוקר פרטי שעוסק בנושא מעקבים ובגידה חשוב שנשכיל להבין שתוצאות המעקב עלולות להיות הרסניות לקשר עם בן זוגנו. במצב בו אנו חושדים, ישנו משבר אמון בזוגיות שלנו. לעיתים, ננסה לחקור את בן/ת הזוג ואולי אף להטיח בו האשמות אולם, רוב הסיכויים הוא שנזכה בהכחשה גורפת. זהו המצב בו עליכם לקחת יוזמה ולשכור שירות מקצועי ומהימן שיאשש או יבטל את חשדותיכם אחת ולתמיד.
מניסיון נציין, כי במידה ואכן מדובר בבגידה, יהיה זה מיותר להוכיח את בן/ת הזוג על שקרים ולדרוש הסברים. כל זאת מסיבה אחת פשוטה וכואבת – אין לנו אמון ועל כן, נמשיך לחשוד!

פנייה לחוקר פרטי
פנייה לחוקר פרטי תשיג ראיות ותוצאות. חוקר פרטי שעוסק בתחום מעקבים ובגידה הוא לרוב, אדם רגיש שיכול להראות לך את התמונה הכללית באור שונה וניטרלי, לייעץ ולהקל על תחושותיך במצב רגיש זה. נחזור ונציין שתי נקודות עיקריות וחשובות, שעל כל פונה לעסוק בהן: האחת האם את/ה מוכן/ה לקבל כל אמת?, שתיים: כיצד תפעל/י בכל אחת מן התוצאות שיושגו?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני