חייגו עכשיו: 0547575132

מצלמות סמויות

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

התקנה והפעלה של ציוד צילום גלוי וסמוי בבתים פרטיים, עסקים, בחפצים ואתרים בלתי שגרתיים – עפ"י צרכי הלקוח. השרות כולל ייעוץ, תכנון, התקנה, מכירה\השכרה בכל רחבי הארץ.

מצלמות סמויות
מצלמות סמויות משמשות בימינו לצרכים שונים – מבני ציבור מרושתים בהן, הן מותקנות בבתים פרטיים, וכמובן – הן משמשות במהלך חקירות פרטיות לצורך חשיפת בגידות, חשיפת שחיתויות ועוד. התקנת מצלמה סמויה והפעלה של ציוד צילום גלוי וסמוי דורשים ידע וניסיון, ואנחנו ב'אמת חקירות' נשמח לספק לכם את השירותים הללו. נתאים ונתקין עבורכם את הציוד הנכון לפי הצורך הספציפי שלכם בבתים פרטיים, בעסקים, בחפצים ובאתרים בלתי שגרתיים. השרות כולל ייעוץ, תכנון, התקנה, מכירה והשכרה של מצלמות סמויות בכל רחבי הארץ.

השימושים השונים של מצלמות סמויות
עבור רבים מאתנו מצלמה נסתרת מזכירה בעיקר מתיחות בסגנון 'יהודה ברקן'. אך האמת היא שמצלמות נסתרות הן פתרון איכותי וטוב עבור תחומי חיים רבים: בעל עסק שרוצה לוודא שציוד יקר נותר בשלמותו, הורים שרוצים לוודא שהמטפלת החדשה של התינוק עושה עבודה נאמנה, וכמובן חשיפת בגידות כאשר בן זוג חושד, ועוד אינספור מצבים בהם מצלמות סמויות נותנות לכם שקט.

כיצד זה עובד?
צוות מיומן מגיע למקום בו אתה מעוניין לשתול מצלמות סמויות ומטמין ביסודיות ובסודיות את המצלמות, כך שאיש לא יבחין בהן. המצלמות יבצעו הקלטה רצופה במשך זמן ארוך וניתן יהיה לצפות בתמונות בזמן אמת מכל יעד. צילומים מתועדים אלו ישמשו כראיה משפטית, למקרה שתזדקק לכך, ויהוו פן משמעותי נוסף במכלול של חקירות פרטיות. חשוב לציין כי התקנת מצלמה סמויה נעשית באופן מותאם לדרישות הלקוח. המצלמות ניתנות להטמנה במספר רב מאוד של אופנים, הודות לטכנולוגיה המשוכללת בתחום.

יתרונות התקנת מצלמות סמויות
היתרון הבולט והמשמעותי של מצלמות סמויות נעוץ בעובדה שהמצולמים מתנהגים באופן טבעי וללא ידיעה באשר לצילומם, כך שההתנהגויות והפעולות הנראות בצילומים הן אותנטיות. יתרון נוסף הוא העובדה שניתן לצפות בתמונות בזמן אמת ולהגיב מיידית לסיטואציה ו/או להישאר דרוכים ולפעול לפי תוכנית פעולה שגיבשתם. המצלמות מעניקות שקט וביטחון למשתמש ומאפשרות למנוע פשעים ולאסוף ראיות.

מצלמות סמויות אלחוטיות
סוג פופולרי ונוח לשימוש של המצלמות הנסתרות הוא מצלמות המופעלות על בסיס אלחוטי. אולם, לא בכל מקרה יתאימו מצלמות אלו לסביבה, כיון שגורמים אלקטרוניים שונים עלולים להפריע להם לפעול. לכן חייבת להיעשות בדיקה מקיפה והתאמה אישית ללקוח, על מנת לוודא שסוג זה של מצלמות יעיל בסביבת העבודה בה הוא מעונין להתקין אותן.

מתי נשתמש במצלמה אלחוטית?
לעתים יבחר משרד חקירות להתקין מצלמות סמויות אלחוטיות, המהוות פתרון יעיל ונוח מאחר שהן מותקנות ללא כבלים כלל. ההתקשרות מתנהלת דרך טכנולוגיה אלחוטית והמצולם לא יכול לדעת כי הוא מתועד. במקרים בהם רוצים לצלם עובדים ו/או לקוחות בבית עסק או כאשר רוצים להיות שלווים ובטוחים בהתנהלותה של מטפלת מסוימת, מצלמות אלחוטיות יכולות להוות פתרון מושלם. כל זאת כאמור, בהתאם לבדיקה מדוקדקת בסביבה בה רוצים להטמין את המצלמה הנסתרת.

לסיכום
מצלמות סמויות יכולות להיות פתרון מצוין להשגת ראיות ושקט נפשי של בעלי עסקים ושל אנשים פרטיים. את מלאכת ההתקנה של המצלמות הנסתרות מומלץ להשאיר עבור משרד חקירות שבו פועלים מומחים אשר ידעו לבצע את ההתאמה האידיאלית במקום, ויאפשרו לכם לצפות בזמן אמת בפעילות המתרחשת במקום בו הנכם מעוניינים, בכל זמן נתון.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני