חייגו עכשיו: 0547575132

שובר שיוויון

אנחנו נגלה עבורך את האמת:

תמיד אני מגיע מוקדם לדיון בבית הדין הרבני אז התישבתי מחוץ לאולם הדיונים. בקצה המסדרון יכולתי לראות את איציק, הלקוח שלי שהזמין אותי לעדות, מתלחשש ומסתודד עם עורך הדין שלו. ממש ממולם זיהיתי את ציפי אשתו ואת עורך הדין שלה מעיינים במסמכים כשמדי פעם היא ניגשת אל איציק ועוקצת אותו במילותיה בנושאים הקשורים למצבו במאבק הגירושין. לאחר כ-20 דקות הבחין בי איציק וסימן לי להגיע לשבת לידו.

– "תכירי" פנה איציק לאשתו ציפי כשהוא מצביע עלי, "זה החוקר הפרטי שעקב אחרייך ותפס אותך בוגדת בי עם הבוס שלך".

החיוך המזלזל על פניה של ציפי התחלף בהבעת בהלה. מיד נגשה לעוה"ד שלה והשניים יצאו מהמקום בחופזה כשהם מביטים בי בחשש.

חמישה חודשים לפני…המעקב החל ביום שבת אחרי הצהריים. לאחר כ-20 דקות הגיע איציק לכתובת ואסף את הילדים. כשיצאה ציפי ללוות אותם, זיהינו אותה בפעם הראשונה. שיער שחור עם צמת זנב סוס, פנים חתומות ספק כועסות ושפת גוף סגורה וקשוחה. איציק עזב את המקום עם הילדים וציפי נכנסה הביתה.

התצפית נמשכת. חום יוני יולי אוגוסט בצהרי היום גורם לשכונה לנמנם. הרטיבות והלחות באוויר מתישות עד למאוד והזבובים וסתם חרקים עיוורים תוקפים בשיגעון כשלפתע מגיע למקום רכב ספורט כסוף מ-ש-ג-ע כמו של ההוא מג'יימס בונד ומתחיל לסרוק את הרחוב בנסיעה איטית. אנחנו נדרכים ושולפים את המצלמות. מבעד לגלי החום ההביל שעל מסך המצלמה יצאה ציפי מביתה כששערה פזור, מפגינה שפת גוף מלאת שמחת חיים ועליצות, גופה הארוך והדק והמהודק התפתל כמו נחש, במהלך הליכתה נראתה מורחת שפתון מבריק על שפתיה ו…עלתה לרכב. ההבדל הגדול הזה בין שתי הציפיות, גרם לי להחסיר פעימה אחת או שתיים ואפילו חשש שמה זו בכלל לא היא.

הרכב החל בנסיעה ומיד נרגעתי כשראיתי כי השניים ברכב הכסוף נוקטים משנה זהירות ובודקים אם יש להם "זנב"…נוקטים בתרגילי התנערות ממעקב…מי שבודק אם עוקבים אחריו – יש לו מה להסתיר!

לאחר נסיעה של כ-45 דקות הגיעו השניים אל מחוז חפצם- חדרים להשכרה לפי שעה שנמצאים באחד הקיבוצים בסביבה. נבלעו בשער החשמלי שנסגר מאחורי הרכב. שוב אנו נכנסים למוד של תצפית. לאחר כארבע שעות נראה הרכב הכסוף המ-ש-ג-ע כשהשניים בתוכו, יוצא מהמקום. הפעם הנסיעה לביתה של ציפי היתה קצרה ומהירה יותר…ללא בדיקות עיקוב. ציפי ירדה בסמוך לביתה, לא לפני שהצליחה לגנוב עוד נשיקה ארוכה ברכב, נכנסה הביתה והרכב עזב את המקום. המעקב המשיך אחרי רכב הספורט הכסוף. הפעם ללא בדיקות ועצירות מיותרות, הגיע אל ביתו. חנה ונכנס לכתובת. צילום תקריב לזיהוי חד משמעי ועזיבת המקום. בשעת ערב מאוחרת הגעתי לכתובת וצילמתי גם את השם המופיע על הדלת.

לאחר שתוצאות החקירה נותחו והצילומים נבדקו, התקשרתי לאיציק וסיפרתי לו את אשר אירע. איציק הפתיע אותי כשפרץ בצחוק גדול וקריאות שמחה. זו הפעם הראשונה שאני נתקל בתגובה שכזו מלקוח לאחר שאני מבשר לו שאשתו בוגדת בו?!. לשאלתי סיפר לי את הסיפור: כבר שנה שלמה הוא חושד שאשתו ציפי בוגדת בו עם המנהל שלה (הגבר שצילמתי). הוא ניסה להתעמת איתה כמה פעמים במהלך התקופה הזו, היא מצידה הכחישה בתוקף. בצר לו פנה לעו"ד ופתח בבקשה לגירושין בבית הדין הרבני. שם שטח בפני הדיינים את חשדותיו אך ללא הוכחות. אף אחד לא התייחס לדבריו. במקביל, אשתו ציפי דרשה להתגרש ודרשה את הבית ואת הרכוש המשותף בטענה כי חשדו והתנהגותו הנובעת מכך של איציק גרמו לפירוק המשפחה ולפגיעה כלכלית משמעותית בעסק המשפחתי שלהם.

הופ…חזרה למסדרון בית הדין הרבני…ציפי ועוה"ד שלה חזרו מההתייעצות ופתחו במו"מ עם איציק ועם עוה"ד שלו כשאני ממתין בסמוך ומתבונן. ציפי חזרה בה מהדרישה לקבל את הבית ולרכוש המשותף והסכימה להתגרש אך איציק נשאר בשלו – "ניתן לבית הדין להכריע" אמר.

דלתות אולם הדיונים נפתחו והחבורה נבלעה לתוכן. נשארתי להמתין במסדרון, מחכה לקריאה לעלות לדוכן העדים. לאחר כחמש עשרה דקות נפתחה הדלת. איציק הביט בי בחיוך וסימן לי שאין צורך בעדותי. עזבתי את המקום.

בערב התקשרתי להתעדכן. ציפי הודתה בבגידה לאחר שראתה אותי ולאחר שאיציק ביקש להזמין את המנהל שלה לעדות בבית הדין. פסק הדין היה חד משמעי – אסורה על בעלה ועל בועלה. החלטת בית הדין מוטטה את קו ההגנה השקרי של ציפי כמגדל קלפים ולמעשה פתחה לאיציק פתח לעבור למתקפה בצורת תביעת נזיקין לאחר שובר השוויון שהשיג ע"י החקירה.

נהניתם מהסיפור? אתם אוכלים את הלב וחושדים שבוגדים בכם? אנחנו פה לשירותכם – 054-7575132 – כדילאמת או להזים את חששותיכם…

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני